OPINIE

Jan Paweł Tomaszewski poprowadził 21 moich eventów. Był konferansjerem, prowadził te eventy, zapowiadał mnie. Naprawdę zrobił kawał dobrej roboty. Zjechaliśmy całą Polskę. Było na tych eventach kilka tysięcy osób. Paweł robił to zawsze z dobrą energią, pewnym żartem. Utrzymywał atencję widzów i prowadził ich zawsze od początku do końca. Tak, że na końcu ludzie się nie nudzili. I zawsze działo się coś wyjątkowego. Paweł ma taki dar do tego, aby mówić, aby przemawiać i świetnie sobie w tym radzi. To nie było nasze ostatnie spotkanie. Serdecznie polecam współpracę z Janem Pawłem Tomaszewskim
Daniel Siwiec
Daniel Siwiec
przedsiębiorca, developer
Jestem 17 lat na rynku produkcyjnym i eventowym. Pracowałam niemal ze wszystkimi z branży, ale Ty Paweł jesteś najlepszy z najlepszych na scenie.
Magdalena Gawlik
Magdalena Gawlik
Art Manager, producer, PR & press relations
Masz wszystko - energię, inteligencję, temperament, wygląd i chęci.Twoja energia bardzo rozpaliła ten plan i tylko dzięki niej wiele ujęć udało się zrobić tak dobrze. Bardzo Ci za to dziękuję!
jan-komasa
Jan Komasa
reżyser, m.in Miasto 44, Boże Ciało
Właściwy człowiek, na właściwym miejscu! Kontakt z publiką - niesamowity! Miałem okazje współpracować z Janem Pawłem przy premierze BMW iX 6.11.2021r. - świetna robota 🙂 Klienci zachwyceni stałym kontaktem, ogromna wiedza, świetne przygotowanie do eventu! Był to nasz pierwszy projekt, ale już dziś wiem, że nie ostatni!
Łukasz Kowalewski
Administrator CRM w Bawaria Motors Sp. z o.o.
Z Janem Pawłem Tomaszewskim miałam przyjemność współpracować w trakcie konferencji online dla nowej platformy zmywarek marki Bosch. Prowadzący bardzo dobrze przygotował się do swojej roli, zaangażował się również w tworzenie scenariusza wystąpienia, dlatego nasz dialog w trakcie trwania konferencji był po prostu przyjemnością merytorycznej rozmowy. JPT prowadził ze mną wywiad na żywo i chociaż towarzyszyły nam kamery, a całość wydarzenia była transmitowana w czasie rzeczywistym, o tremie nie było mowy. JPT jest słowny i punktualny, a do tego bardzo pogodny i serdeczny we współpracy, co jak pokazuje moje doświadczenie, nie jest obecnie tak oczywiste,. Szczerze polecam współpracę!
anna szyszkiewicz
Anna Szyszkiewicz
Junior eMarketing Manager w Bosch
Energia, entuzjazm, świetny głos, poruszanie się po scenie – ale to nie było najbardziej kluczowe. Kluczowe było przygotowanie merytoryczne. Pan Jan był przygotowany do merytorycznego wprowadzenia w każdą prelekcję i każdą potrafił świetnie podsumować. A nie jest to łatwe biorąc pod uwagę branżę i tematykę wystąpień. Znajdował też czas na pełne kontrolowanie wszystkich kwestii technicznych. Nawet tak drobnych jak: oświetlenie, temperatura sali czy sygnalizowanie czasówki wystąpień i przerw. Ja w zasadzie widziałem go mniej jako zapowiadającego a bardziej jako opiekuna konferencji. Każdej konferencji życzyłbym takiej osoby. Sam uważam się za profesjonalistę i bardzo lubię pracować lub współpracować z profesjonalistami. Panie Janie, to była czysta przyjemność obserwować Pana przy pracy.
Borys Sadowski
CEO at GEKKO Collections | Science and education
Jan Paweł Tomaszewski na ostatniej konferencji Lendtech nie dość, że pokazał swój niepodważalny warsztat konferansjerski, ujął mnie przede wszystkim tym, że był autentycznym, wzbudzającym zaangażowanie słuchaczy przewodnikiem po skadinąd przecież obfitej agendzie. Dynamika, płynność, lekkie i trafne puenty, celne wejścia. Jan potrafi połączyć scenę z audytorium i pomóc stworzyć spójny event, w którym nie ma dysonansów. Godny polecenia partner do tej roli.
edyta szymczak
Edyta Szymczak
President of the Management Board at ERIF BIG S.A
Prowadzący Kongres Lendtech (finanse i nowe technologie). Profesjonalny w każdym calu, zaangażowany w to co robi. Paweł podczas blisko 8 godz. występu był cały czas świeży, doskonale przygotowany, to nie była to improwizacja. Poza realizacją agendy, doradzał nam ad hoc w trakcie wydarzenia jak możemy poprawić inne elementy, aby wszyscy goście czuli się dobrze. Ma przy tym bardzo bogate doświadczenie i wiedzę na temat organizacji dużych kongresów i chętnie się nią dzielił, także uzyskaliśmy znacznie więcej niż tylko prowadzącego. Polecam współpracę z pełnym przekonaniem, bo dzięki otwartości i pozytywnej energii jaką cechuje się Paweł, jest ona po prostu bezproblemowa i efektywna.
Prezes Zarządu - Polski Związek Instytucji Pożyczkowych
Jarosław Ryba
Prezes Zarządu - Polski Związek Instytucji Pożyczkowych
Jan Paweł Tomaszewski prowadził dwie konferencje oraz dwie imprezy wieczorne dla jednego z naszych klientów. Każda z nich zorganizowana była dla grupy ponad 100 osób. Powyższe działania przebiegały w komfortowej atmosferze, z odpowiednią dbałością o szczegóły, wysokim poziomem merytorycznym i przygotowaniem prowadzącego, a także przyjętymi w organizacji standardami. Pan Jan Paweł Tomaszewski wzbudził sympatię uczestników, zaufanie organizatorów, umiejętnie realizował założenia agendy eventu. Z pełną odpowiedzialnością polecamy go jako odpowiedzialnego i rzetelnego partnera w zakresie usług polegających na prowadzeniu konferencji tematycznych oraz imprez firmowych.
Magda Adasiewicz-Jędrzejak
Dyrektor Centrum Szkoleń i Eventów Orlen
Jeśli miałbym sobie wyobrazić energię, motywację, pasję i błysk w oku jednocześnie, to… zobaczyłbym obraz Jana Pawła Tomaszewskiego. Zobaczcie szkolenie tego Człowieka i choć wyjdziecie z domu bez kawy, poczujecie się jak po podwójnym espresso! Wspaniały mówca motywacyjny, polecam:)
Jakub B. Bączek
Przedsiębiorca, Trener Mentalny
Paweł to wulkan energii, który doskonale rozumiem eventową energię i spontaniczność. Ogromne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm łączy z absolutnie profesjonalnym podejściem do współpracy biznesowej. Doceni to każdy klient, który szuka wsparcia podczas organizacji konferencji lub eventu.
Nina Nurzyńska-Mazurek
Media Relation Manager APART
Absolutnie wyjątkowy człowiek! Paweł to czysta energia, profesjonalizm i wielka gotowość do działania połączona z sercem oraz inteligencją. Prowadził wszystkie 3 edycje konferencji "Polko! Bądź ZDROWSZA". Uczestniczki były Nim oczarowane. Nie wyobrażamy sobie aby ktokolwiek inny był z nami na kolejnych edycjach. Nasze wydarzenie dzięki Niemu zyskało bardzo bardzo wiele. Cenię sobie ogromnie wszystkie Jego uwagi oraz sposób w jaki nawiązuje kontakt z drugim człowiekiem. Dba o relacje i jest bardzo spójnym. Szczerze polecam i liczę w przyszłości na dalszą tak udaną współpracę.
Karina Janas
CEO founder Zdrowsi w 90 Dni
Energiczny, dynamiczny, adaptujący się do zmieniających warunków. Żywo oddaje to, czego potrzebujemy od konferansjera wysokiej klasy. Świetny w swoim fachu. Co tu więcej powiedzieć? Jan Paweł Tomaszewski - specjalista pełną gębą. Polecam!
Michał Kanarkiewicz
Trener strategicznego myślenia, autor 6 książek
Uczestniczyłem w warsztacie z wystąpień publicznych przygotowujących do Pitchingu. Pawła cechuje niesamowita energia, autentyczna pasja w tym co robi i szczera dbałość o klienta. Świetny trener i mówca.
Damian Łukasiewicz
CEO founder Projeckt English
Niesamowity głos, miła aparycja, wulkan energii z dystansem do siebie i dużym poczuciem humoru. Duże doznania dla uczestników eventów, które prowadzi. Potrafi uratować niezręczną sytuację na scenie. Koleżeński dla teamu i otwarty na sugestie.

Agata Dzik
Akademia Przyszłości
Polecam naszego najlepszego konferansjera! Przygotowanie 5 na 5. Spontaniczność w wystąpieniach 10 na 10. Poczucie humoru 20 na 10. Doświadczenie w szkoleniach i wystąpieniach 30 na 10. Savoir vivre na scenie 40 na 10.Można się uczyć od Niego ? TAAAK. JPT - 50 na 10
Maja Strzelecka
Inside Park Manager