OPINIE

Jan Paweł Tomaszewski prowadził dwie konferencje oraz dwie imprezy wieczorne dla jednego z naszych klientów. Każda z nich zorganizowana była dla grupy ponad 100 osób. Powyższe działania przebiegały w komfortowej atmosferze, z odpowiednią dbałością o szczegóły, wysokim poziomem merytorycznym i przygotowaniem prowadzącego, a także przyjętymi w organizacji standardami. Pan Jan Paweł Tomaszewski wzbudził sympatię uczestników, zaufanie organizatorów, umiejętnie realizował założenia agendy eventu. Z pełną odpowiedzialnością polecamy go jako odpowiedzialnego i rzetelnego partnera w zakresie usług polegających na prowadzeniu konferencji tematycznych oraz imprez firmowych.
Magda Adasiewicz-Jędrzejak
Dyrektor Centrum Szkoleń i Eventów
Jeśli miałbym sobie wyobrazić energię, motywację, pasję i błysk w oku jednocześnie, to… zobaczyłbym obraz Jana Pawła Tomaszewskiego. Zobaczcie szkolenie tego Człowieka i choć wyjdziecie z domu bez kawy, poczujecie się jak po podwójnym espresso! Wspaniały mówca motywacyjny, polecam:)
Jakub B. Bączek
Przedsiębiorca, Trener Mentalny
Masz wszystko - energię, inteligencję, temperament, wygląd i chęci.Twoja energia bardzo rozpaliła ten plan i tylko dzięki niej wiele ujęć udało się zrobić tak dobrze. Bardzo Ci za to dziękuję!
jan-komasa
Jan Komasa
reżyser, m.in Miasto 44, Boże Ciało
Paweł to wulkan energii, który doskonale rozumiem eventową energię i spontaniczność. Ogromne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm łączy z absolutnie profesjonalnym podejściem do współpracy biznesowej. Doceni to każdy klient, który szuka wsparcia podczas organizacji konferencji lub eventu.​
Nina Nurzyńska-Mazurek
Media Relation Manager APART
Absolutnie wyjątkowy człowiek! Paweł to czysta energia, profesjonalizm i wielka gotowość do działania połączona z sercem oraz inteligencją. Prowadził pierwszą konferencję "Polko! Bądź ZDROWSZA". Uczestniczki były Nim oczarowane. Nie wyobrażamy sobie aby ktokolwiek inny był z nami na kolejnych edycjach. Nasze wydarzenie dzięki Niemu zyskało bardzo bardzo wiele. Cenię sobie ogromnie wszystkie Jego uwagi oraz sposób w jaki nawiązuje kontakt z drugim człowiekiem. Dba o relacje i jest bardzo spójnym. Szczerze polecam i liczę w przyszłości na dalszą tak udaną współpracę.
Karina Janas
CEO founder Zdrowsi w 90 Dni
Energiczny, dynamiczny, adaptujący się do zmieniających warunków. Żywo oddaje to, czego potrzebujemy od konferansjera wysokiej klasy. Świetny w swoim fachu. Co tu więcej powiedzieć? Jan Paweł Tomaszewski - specjalista pełną gębą. Polecam!
Michał Kanarkiewicz
Trener strategicznego myślenia, autor 6 książek
Uczestniczyłem w warsztacie z wystąpień publicznych przygotowujących do Pitchingu. Pawła cechuje niesamowita energia, autentyczna pasja w tym co robi i szczera dbałość o klienta. Świetny trener i mówca.
Damian Łukasiewicz
CEO founder Projeckt English
Niesamowity głos, miła aparycja, wulkan energii z dystansem do siebie i dużym poczuciem humoru. Duże doznania dla uczestników eventów, które prowadzi. Potrafi uratować niezręczną sytuację na scenie. Koleżeński dla teamu i otwarty na sugestie.

Agata Dzik
Akademia Przyszłości
Polecam naszego najlepszego konferansjera! Przygotowanie 5 na 5. Spontaniczność w wystąpieniach 10 na 10. Poczucie humoru 20 na 10. Doświadczenie w szkoleniach i wystąpieniach 30 na 10. Savoir vivre na scenie 40 na 10.Można się uczyć od Niego ? TAAAK. JPT - 50 na 10
Maja Strzelecka
Inside Park Manager